titulní strana > tisková zpráva
Sejdeme se na Severu
8. června 2023 13:57
KOPŘIVNICE (Město Kopřivnice) - Vedení města Kopřivnice chystá další setkání s občany. Tentokrát bude jeho tématem sídliště Sever, a proto jsou srdečně zváni zejména jeho obyvatelé. Budou se moci seznámit s připravovanými záměry, diskutovat a hlasovat o prioritách. Setkání se uskuteční v úterý 13. června od 16 hodin na zahradě ZŠ 17. listopadu, v případě deště ve školní jídelně. Kdo se bude chtít podrobněji seznámit s podklady k diskuzi, může přijít o hodinu dříve.

Sídliště Sever je jedním ze dvou největších sídlišť v Kopřivnici a od jeho celkové revitalizace uplynulo již více než deset let. Jako řadu dalších velkých sídlišť, trápí i Sever zejména parkování a vzhled veřejných prostranství. „Rádi bychom s občany sídliště diskutovali o tom, co a jak by chtěli změnit. Některými dílčími záměry se již zabýváme a na setkání je představíme – v plánu máme například pokračovat v revitalizaci vnitrobloků a chceme se s lidmi poradit, kde začít. O tom, co se bude realizovat, spolurozhodnou hlasováním – nejprve se bude hlasovat přímo na místě, potom elektronicky. Domníváme se, že velkým tématem bude také parkování, což je problém snad všech sídlišť v republice. I v této oblasti máme připraveny nějaké návrhy,“ přiblížil cíl setkání místostarosta David Monsport, který je garantem projektu Zdravé město Kopřivnice a na sídlišti Sever rovněž bydlí. „Přijďte nám říct, jak se Vám žije na Severu a co by se zde mělo změnit,“ vyzval obyvatele sídliště místostarosta.

Akce je součástí projektu Zapojení veřejnosti do rozvoje obce financovaného z Fondů Evropského hospodářského prostoru v rámci Programu Řádná správa věcí veřejných.
Další tiskové zprávy:
16. června 2024
14. června 2024 15:00
14. června 2024 08:45
14. června 2024
14. června 2024

Online diskuse
Přehled dosavadních příspěvků
 DatumAutorNázev

< zpět na titulní stranu

Reklama