titulní strana > tisková zpráva
Startuje nová éra cestovního ruchu - #ObjavUdržateľnéSlovensko
6. května 2022
(#ObjavUdržateľnéSlovensko) - #ObjavUdržeteľnéSlovensko po roce zkušebního fungování přichází na trh v novém kabátě a rozšiřuje nabídku služeb. Nahlédněte do unikátní platformy, která mapuje, podporuje, rozvíjí udržitelný cestovní ruch napříč slovenskými regiony.

Přednosti:

• zázemí turistických informačních center po celém Slovensku
• pokrytí oblastí jako ekoturistika, regionální speciality, tradiční řemesla a další
• unikátní česko-slovenské propojení projektu (Ekotema Group s.r.o. & AICES)

Projekt stojí na dvou hlavní pilířích. Ekonomický – podpora podnikatelů, zařízení, cílů, atrakcí, aktivit, které přispívají k rozvoji šetrného cestovního ruchu nebo mají pozitivní vliv na životní prostředí. Environmentální – šíření osvěty prostřednictvím příkladů dobré praxe, rozvoj přírodního turismu, objevování méně známých lokalit, regionálních výrobků nebo tradičních lidových řemesel.

Partnerství na nejvyšších patrech

#ObjavUdržateľnéSlovensko disponuje exkluzivní licencí k podpoře šetrného cestovního ruchu a prezentace Slovenské republiky na národní/mezinárodní úrovni a užití ochranné známky Slovenska - „Dobrý nápad Slovensko / Good Idea Slovakia“ pro tento účel.

Soulad s oficiální environmentální politikou Ministerstva životního prostředí Slovenské republiky znamenal udělení záštity ministra Jána Budaja.

Spojujeme síly s těmi nejvýznamnějšími z oboru. To je důvod našeho strategického partnerství s projektem #praveslovenske, který díky online nástrojům prezentuje „Hrdě a Srdcem“ vše krásné co Slovensko nabízí. Společně tvoříme jedinečné zázemí pro domácí výrobce, umělce, tradice, folklór aj.

Příležitosti pro firmy, řemeslníky i jednotlivce

Má vaše firma/organizace/projekt blízko k ekologii, šetrné turistice, udržitelnému rozvoji, ochraně přírody, regionálním tradicím, řemeslnému umu, kulturnímu bohatství … ? Propojte svou značku s #ObjavUdržateľnéSlovensko a dejte vašemu úsilí novou přidanou hodnotu:

• inzerujte na udrzatelneslovensko.sk,
• představte svůj podnik/projekt veřejnosti prostřednictví krátkodobé nebo dlouhodobé kampaně,
• nabídněte váš unikátní produkt/službu redakci #ObjavUdržiteľnéSlovensko k recenzi, testu, reportáži či zpracování interaktivního obsahu,
• máte zájem o specifický typ spolupráce? Kontaktujte nás pro individuální podobu partnerství.

Znáte Slovensko křížem krážem? Chtěli byste přispět svým tipem, doporučením na zajímavé místo, atrakci, aktivitu? Zapojte se jako aktivní jednotlivec pod značkou #ObjavUdržateľnéSlovensko. Příležitosti jsou v marketingové i redakční oblasti.
Ztotožňujte se s myšlenkou a poselstvím #ObjavUdržateľnéSlovensko a rádi byste rozšířili naše dobré jméno? Staňte se ambasadorem projektu ve vašem regionu, od Bratislavy až po Michalovce. Zasaďte se o praktický rozvoj ve spolupráci s vašim nejbližším turistickým informačním centrem.
Další tiskové zprávy:
24. června 2022 13:00
24. června 2022 12:58
24. června 2022
24. června 2022
23. června 2022

Online diskuse
Přehled dosavadních příspěvků
 DatumAutorNázev

< zpět na titulní stranu

Reklama