titulní strana > co píší jiní
Tisícileté olivovníky ve Španělsku jsou ohroženy
22. ledna 2017 02:00

MADRID (ČTK) - Nad východním Španělskem se slunce ukládá ke spánku a desítky majestátních stromů vrhají dlouhé stíny. Tyto tisícileté olivovníky jsou dnes chráněny, aby si je nemohli milovníci kuriozit odvézt do své vlasti. Nejhorší situace byla na počátku tisíciletí, kdy byly některé stromy vytrhávány s kořeny, odváženy a prodávány jako dekorace. Zahraniční zahrádkářství je však na internetu stále nabízejí.
(Celý text)

Cenu Zelená informacím za nejlepší web o životním prostředí vyhrála Ostrava
21. ledna 2017 01:14

PRAHA (Ekolist) - O životním prostředí na svém webu nejlépe informuje město Ostrava. Na druhém místě je Praha, následovaná Přerovem. Cenu Zelená informacím za přehlednost a přístupnost informací o životním prostředí vyhlašuje obecně prospěšná společnost CI2 ve spolupráci s Informačním centrem OSN a Centrem pro otázky životního prostředí UK.
(Celý text)

Dřevěné chaty v Antarktidě nahrazují futuristické stanice
21. ledna 2017 01:00

PRAHA (ČTK) - Desítky let sloužily v Antarktidě jako jediné lidské příbytky prosté dřevěné chaty. V posledních letech se ale státy předhánějí, kdo na nejchladnějším, nejsušším a největrnějším místě planety vystaví okázalejší vědeckou stanici. Nová brazilská stanice Comandante Ferraz se začala stavět, když ta původní roku 2012 vyhořela. Tmavá, elegantní budova s futuristickým designem by měla sloužit až 65 lidem a dokončena má být v roce 2018.
(Celý text)

Ptačí chřipka prodražuje krmení handicapovaných zvířat. Stanice Pavlov nemůže sehnat kuřata
20. ledna 2017 16:30

PAVLOV (ČTK) - Záchranné stanici Pavlov na Havlíčkobrodsku stoupají náklady na krmení zvířat. Její ředitel Zbyšek Karafiát dnes řekl, že líhně, s nimiž spolupracuje, pozastavily prodej vyřazených kuřat z obav před šířením ptačí chřipky. V pavlovské stanici žije 120 zraněných nebo trvale handicapovaných zvířat, v nynějším mrazivém počasí je pracovníci musí krmit častěji. Krmivo, které se dá použít náhradou za kuřata, podle ředitele vyjde několikanásobně dráž.
(Celý text)

Nejvyšší soud přezkoumá rozsudek nad bývalým šéfem zoo
20. ledna 2017 16:18

BRNO (ČTK) - Nejvyšší soud (NS) přezkoumá rozsudek nad Liborem Hrubým, bývalým majitelem táborské zoologické zahrady. Podnikatel si podle verdiktu půjčil na provoz táborské zoo od různých věřitelů více než deset milionů korun, peníze jim ale nevrátil. Dostal pět let vězení za podvod. V těchto dnech jeho dovolání dorazilo k NS, zjistila ČTK z justiční databáze.
(Celý text)

Ke smogu přispěly tuhé mrazy, inverze i bezvětří
20. ledna 2017 14:10

PRAHA (ČTK) - Ke smogové situaci, která kvůli vysokým koncentracím polétavého prachu platí v Praze a devíti českých a moravských krajích, přispěly současné silné mrazy, inverzní charakter počasí i bezvětří. Škodliviny v ovzduší kvůli současnému rázu počasí "drží" a slabý vítr je nedokáže rozehnat. Smogová situace byla na tak velké části území ČR jako nyní naposledy vyhlášena začátkem listopadu 2015. Tehdy zasáhla většinu krajů, a to Prahu, Středočeský, Jihomoravský, Moravskoslezský, Královéhradecký, Pardubický, Ústecký, Olomoucký a Zlínský.
(Celý text)

Kruté mrazy velkým kopytníkům v rezervaci nevadí
20. ledna 2017 12:47

PRAHA (Ekolist) - Přestože noční teploty v rezervaci v bývalém vojenském prostoru Milovice klesaly v minulých dnech k mínus 20 stupňům Celsia, divokým koním, zubrům ani zpětně šlechtěným praturům kruté mrazy nevadí. Na pastvinách u Milovic a Benátek nad Jizerou mají dostatek potravy v podobě suché trávy, kterou si dokáží vyhrabat pod sněhem, stejně jako větví a kůry keřů, jež nyní hojně okusují.
(Celý text)

Některé malé vodní elektrárny zřejmě získají zpět státní podporu
20. ledna 2017 11:40

PRAHA (ČTK) - Provozovatelé některých malých vodních elektráren zřejmě získají zpětně podporu státu, o kterou byli počátkem loňského roku připraveni. Počítá s tím návrh novely zákona o podporovaných zdrojích energie, který dnes ve zrychleném režimu schválila Sněmovna. Novela se týká zdrojů, které byly rekonstruovány nebo modernizovány od října 2013 do konce roku 2015. Nyní ji dostane k posouzení Senát.
(Celý text)

Kromě půjčení městského kola si od Rekoly můžete půjčit kluzák a sjet si v Praze kopec
20. ledna 2017 11:05

PRAHA (Ekolist) - Od minulého úterý si mohou Pražané na šesti pražských kopcích půjčit růžové kluzáky: Petřín, Letná, Stromovka, Riegrovy sady, Pražačka a Parukářka. Lze si je půjčit pomocí aplikace, která primárně slouží k půjčování městských kol v systému Rekola. Podle informací od společnosti Rekola se podobná "služba" chystá i v Brně.
(Celý text)

Pravice napadla u Ústavního soudu kontroly kotlů v domácnostech
20. ledna 2017 10:31

PRAHA (ČTK) - Poslanci TOP 09 a ODS dnes u Ústavního soudu napadli loni schválenou novelu zákona o ochraně ovzduší, podle které mohou úřady kontrolovat, čím lidé topí doma v kotlích. TOP 09 o tom informovala v tiskové zprávě. Podle pravicové opozice odporuje ústavě fakt, že úřady mohou ke kontrolám přímo v domácnostech přistoupit bez předchozího rozhodnutí soudu.
(Celý text)

Hana Librová vydala knihu o podobách a motivech skromného života
20. ledna 2017 10:28

PRAHA (Ekolist) - V době, kdy si politici a ekonomové pochvalují rostoucí chuť občanů utrácet, žijí vedle nás lidé, kteří neradi nakupují. Dávají přednost ekologicky příznivému životu v takzvané dobrovolné skromnosti. Jejich dlouhodobému výzkumu a sondě mezi terénními ochránci přírody je věnována nová kniha socioložky a bioložky Hany Librové „Věrní a rozumní: kapitoly o ekologické zpozdilosti“.
(Celý text)

Brabec: Senát odhlasoval změny pro konec národních parků v ČR
20. ledna 2017 09:30

PRAHA (ČTK) - Senátoři ve středu odhlasovali v novele zákona o ochraně přírody tak rozsáhlé a ničivé změny, že mohou znamenat konec národních parků v Česku. V prohlášení pro média to dnes uvedl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Senátní návrh podle něj obsahuje například změny, které degradují národní parky jako nejcennější chráněná území na výrazně nižší úroveň. Podle Brabce nyní existuje jediná cesta, a to zamítnout celý senátní návrh a odhlasovat novelu zákona tak, jak odešla ze Sněmovny.
(Celý text)

Ve většině regionů Česka byla vyhlášena smogová situace
20. ledna 2017 09:25

PRAHA (ČTK) - Ve většině regionů Česka včetně hlavního města byla ve čtvrtek a dnes vyhlášena smogová situace. Důvodem jsou vysoké koncentrace polétavých částic v ovzduší. Oznámil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Na Třinecku platí i takzvaná regulace, kdy musí některé podniky omezovat výrobu. Regulace bude možná vyhlášena i v dalších oblastech. Nemocní a starší lidé nebo děti by se měli při pobytu venku vyvarovat větší námahy a řidiči by neměli vyjíždět, pokud to není nutné.
(Celý text)

V Praze a ve většině krajů byla vyhlášena smogová situace
20. ledna 2017 08:21

PRAHA (ČTK) - V Praze, Brně a ve většině krajů byla vyhlášena smogová situace kvůli vysokým koncentracím polétavého prachu v ovzduší. Oznámil to dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Podle meteorologů bude možná vyhlášena i takzvaná regulace, kdy musí například podniky omezit výrobu. Pražský magistrát vyzval řidiče, aby nevyjížděli, pokud to není nutné, a dali přednost hromadné dopravě. Smogová situace byla během čtvrtka a dnešního rána vyhlášena ve většině krajů republiky, na Třinecku platí i regulace.
(Celý text)

Pokojové rostliny – řešení, jak z interiéru dostat cigaretový kouř
20. ledna 2017 06:00

PRAHA (Ekolist) - Cigaretový kouř obsahuje mnoho škodlivých látek. Existují však druhy pokojových rostlin, které dovedou obsah škodlivin kolem nás úspěšně eliminovat. Rostliny kromě toho navozují také příjemnou atmosféru a mají relaxační a estetický účinek.
(Celý text)

Brdy lákají astronomy. Kvůli rozsáhlému území bez světelných zdrojů
20. ledna 2017 03:47

PRAHA (Ekolist) - Nedávno vyhlášená CHKO Brdy je výjimečná v mnoha ohledech. Tento týden upozornili astronomové z České astronomické společnosti na její další jedinečnost - a to velikost území v českém vnitrozemí, ve kterém se nenachází žádné rušivé světělné zdroje. Brdy se proto zdají být podle astronomů zajímavou lokalitou pro pozorování vesmíru. Jedním dechem však dodávají, že "tmu tmoucí" bychom v Brdech hledali marně, i tady se projevuje světelný smog pocházející z okolních měst i Plzně nebo Prahy.
(Celý text)

Poslanci opět nedokončili debatu o pařížské klimatické dohodě
19. ledna 2017 23:35

PRAHA (ČTK) - Sněmovna ani napotřetí nedokončila úvodní kolo debaty o ratifikaci pařížské klimatické dohody, která je namířena proti globálnímu oteplování. Kritici dokumentu se obávají dopadů na průmysl, dopravu, zemědělství i každodenní život obyvatel. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) dnes naopak řekl, že Česko se zavázalo ke snížení emisí už před pařížskou konferencí a dohoda nejde nad tento rámec. Kdy bude sněmovní diskuse pokračovat, není jasné.
(Celý text)

Zeman podpoří ve Sněmovně senátní verzi zákona o ochraně přírody
19. ledna 2017 23:22

PRAHA (ČTK) - Prezident Miloš Zeman nevyloučil při dnešním obědě s předsedy Sněmovny a Senátu Janem Hamáčkem a Milanem Štěchem (oba ČSSD), že ve Sněmovně podpoří senátní verzi zákona o ochraně přírody a krajiny. Zároveň jim potvrdil, že podepíše protikuřácký zákon, který dnes Senát schválil. Štěch s Hamáčkem to novinářům řekli po skončení oběda.
(Celý text)

Lidé v indickém státě Tamilnádu žádají obnovu býčích zápasů
19. ledna 2017 23:21

PRAHA (ČTK) - Protesty tisíců lidí, kteří požadují obnovení indické tradice krocení býků, ochromily každodenní život na řadě míst jihoindického státu Tamilnádu. Demonstrace a stávky přiměly vůdce státu, aby se vydal za premiérem Naréndrou Módím do Dillí a žádal povolení rituálu při festivalu sklizně, napsala dnes agentura Reuters.
(Celý text)

Senát upravil novelu týkající se prodeje klimatizací
19. ledna 2017 20:00

PRAHA (ČTK) - Novelu, podle níž prodejci klimatizací budou muset pod hrozbou stotisícové pokuty zajistit kupujícím odbornou montáž klimatizace, Senát dnes doporučil upravit. Zrušil v souladu s unijní směrnicí povinnost pořádat každé tři roky školení pro ty, kdo budou klimatizaci instalovat, pokud o to neprojeví zájem. Certifikát by mohli tito pracovníci získat i v zahraničí. Úpravy, s nimiž ministerstvo životního prostředí souhlasilo, bude muset posoudit Sněmovna.
(Celý text)

1 | 2 | 3 | 4 | .. | 759 | Další
Další články:
16. ledna 2017 21:25
16. ledna 2017 21:23
16. ledna 2017 21:20
16. ledna 2017 21:15
16. ledna 2017 21:10

Online diskuse
Tisícileté olivovníky ve Španělsku jsou ohroženy
22. ledna 2017 02:00

MADRID (ČTK) - Nad východním Španělskem se slunce ukládá ke spánku a desítky majestátních stromů vrhají dlouhé stíny. Tyto tisícileté olivovníky jsou dnes chráněny, aby si je nemohli milovníci kuriozit odvézt do své vlasti. Nejhorší situace byla na počátku tisíciletí, kdy byly některé stromy vytrhávány s kořeny, odváženy a prodávány jako dekorace. Zahraniční zahrádkářství je však na internetu stále nabízejí.
(Celý text)

Cenu Zelená informacím za nejlepší web o životním prostředí vyhrála Ostrava
21. ledna 2017 01:14

PRAHA (Ekolist) - O životním prostředí na svém webu nejlépe informuje město Ostrava. Na druhém místě je Praha, následovaná Přerovem. Cenu Zelená informacím za přehlednost a přístupnost informací o životním prostředí vyhlašuje obecně prospěšná společnost CI2 ve spolupráci s Informačním centrem OSN a Centrem pro otázky životního prostředí UK.
(Celý text)

Dřevěné chaty v Antarktidě nahrazují futuristické stanice
21. ledna 2017 01:00

PRAHA (ČTK) - Desítky let sloužily v Antarktidě jako jediné lidské příbytky prosté dřevěné chaty. V posledních letech se ale státy předhánějí, kdo na nejchladnějším, nejsušším a největrnějším místě planety vystaví okázalejší vědeckou stanici. Nová brazilská stanice Comandante Ferraz se začala stavět, když ta původní roku 2012 vyhořela. Tmavá, elegantní budova s futuristickým designem by měla sloužit až 65 lidem a dokončena má být v roce 2018.
(Celý text)

Ptačí chřipka prodražuje krmení handicapovaných zvířat. Stanice Pavlov nemůže sehnat kuřata
20. ledna 2017 16:30

PAVLOV (ČTK) - Záchranné stanici Pavlov na Havlíčkobrodsku stoupají náklady na krmení zvířat. Její ředitel Zbyšek Karafiát dnes řekl, že líhně, s nimiž spolupracuje, pozastavily prodej vyřazených kuřat z obav před šířením ptačí chřipky. V pavlovské stanici žije 120 zraněných nebo trvale handicapovaných zvířat, v nynějším mrazivém počasí je pracovníci musí krmit častěji. Krmivo, které se dá použít náhradou za kuřata, podle ředitele vyjde několikanásobně dráž.
(Celý text)

Nejvyšší soud přezkoumá rozsudek nad bývalým šéfem zoo
20. ledna 2017 16:18

BRNO (ČTK) - Nejvyšší soud (NS) přezkoumá rozsudek nad Liborem Hrubým, bývalým majitelem táborské zoologické zahrady. Podnikatel si podle verdiktu půjčil na provoz táborské zoo od různých věřitelů více než deset milionů korun, peníze jim ale nevrátil. Dostal pět let vězení za podvod. V těchto dnech jeho dovolání dorazilo k NS, zjistila ČTK z justiční databáze.
(Celý text)

Ke smogu přispěly tuhé mrazy, inverze i bezvětří
20. ledna 2017 14:10

PRAHA (ČTK) - Ke smogové situaci, která kvůli vysokým koncentracím polétavého prachu platí v Praze a devíti českých a moravských krajích, přispěly současné silné mrazy, inverzní charakter počasí i bezvětří. Škodliviny v ovzduší kvůli současnému rázu počasí "drží" a slabý vítr je nedokáže rozehnat. Smogová situace byla na tak velké části území ČR jako nyní naposledy vyhlášena začátkem listopadu 2015. Tehdy zasáhla většinu krajů, a to Prahu, Středočeský, Jihomoravský, Moravskoslezský, Královéhradecký, Pardubický, Ústecký, Olomoucký a Zlínský.
(Celý text)

Kruté mrazy velkým kopytníkům v rezervaci nevadí
20. ledna 2017 12:47

PRAHA (Ekolist) - Přestože noční teploty v rezervaci v bývalém vojenském prostoru Milovice klesaly v minulých dnech k mínus 20 stupňům Celsia, divokým koním, zubrům ani zpětně šlechtěným praturům kruté mrazy nevadí. Na pastvinách u Milovic a Benátek nad Jizerou mají dostatek potravy v podobě suché trávy, kterou si dokáží vyhrabat pod sněhem, stejně jako větví a kůry keřů, jež nyní hojně okusují.
(Celý text)

Některé malé vodní elektrárny zřejmě získají zpět státní podporu
20. ledna 2017 11:40

PRAHA (ČTK) - Provozovatelé některých malých vodních elektráren zřejmě získají zpětně podporu státu, o kterou byli počátkem loňského roku připraveni. Počítá s tím návrh novely zákona o podporovaných zdrojích energie, který dnes ve zrychleném režimu schválila Sněmovna. Novela se týká zdrojů, které byly rekonstruovány nebo modernizovány od října 2013 do konce roku 2015. Nyní ji dostane k posouzení Senát.
(Celý text)

Kromě půjčení městského kola si od Rekoly můžete půjčit kluzák a sjet si v Praze kopec
20. ledna 2017 11:05

PRAHA (Ekolist) - Od minulého úterý si mohou Pražané na šesti pražských kopcích půjčit růžové kluzáky: Petřín, Letná, Stromovka, Riegrovy sady, Pražačka a Parukářka. Lze si je půjčit pomocí aplikace, která primárně slouží k půjčování městských kol v systému Rekola. Podle informací od společnosti Rekola se podobná "služba" chystá i v Brně.
(Celý text)

Pravice napadla u Ústavního soudu kontroly kotlů v domácnostech
20. ledna 2017 10:31

PRAHA (ČTK) - Poslanci TOP 09 a ODS dnes u Ústavního soudu napadli loni schválenou novelu zákona o ochraně ovzduší, podle které mohou úřady kontrolovat, čím lidé topí doma v kotlích. TOP 09 o tom informovala v tiskové zprávě. Podle pravicové opozice odporuje ústavě fakt, že úřady mohou ke kontrolám přímo v domácnostech přistoupit bez předchozího rozhodnutí soudu.
(Celý text)

Hana Librová vydala knihu o podobách a motivech skromného života
20. ledna 2017 10:28

PRAHA (Ekolist) - V době, kdy si politici a ekonomové pochvalují rostoucí chuť občanů utrácet, žijí vedle nás lidé, kteří neradi nakupují. Dávají přednost ekologicky příznivému životu v takzvané dobrovolné skromnosti. Jejich dlouhodobému výzkumu a sondě mezi terénními ochránci přírody je věnována nová kniha socioložky a bioložky Hany Librové „Věrní a rozumní: kapitoly o ekologické zpozdilosti“.
(Celý text)

Brabec: Senát odhlasoval změny pro konec národních parků v ČR
20. ledna 2017 09:30

PRAHA (ČTK) - Senátoři ve středu odhlasovali v novele zákona o ochraně přírody tak rozsáhlé a ničivé změny, že mohou znamenat konec národních parků v Česku. V prohlášení pro média to dnes uvedl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Senátní návrh podle něj obsahuje například změny, které degradují národní parky jako nejcennější chráněná území na výrazně nižší úroveň. Podle Brabce nyní existuje jediná cesta, a to zamítnout celý senátní návrh a odhlasovat novelu zákona tak, jak odešla ze Sněmovny.
(Celý text)

Ve většině regionů Česka byla vyhlášena smogová situace
20. ledna 2017 09:25

PRAHA (ČTK) - Ve většině regionů Česka včetně hlavního města byla ve čtvrtek a dnes vyhlášena smogová situace. Důvodem jsou vysoké koncentrace polétavých částic v ovzduší. Oznámil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Na Třinecku platí i takzvaná regulace, kdy musí některé podniky omezovat výrobu. Regulace bude možná vyhlášena i v dalších oblastech. Nemocní a starší lidé nebo děti by se měli při pobytu venku vyvarovat větší námahy a řidiči by neměli vyjíždět, pokud to není nutné.
(Celý text)

V Praze a ve většině krajů byla vyhlášena smogová situace
20. ledna 2017 08:21

PRAHA (ČTK) - V Praze, Brně a ve většině krajů byla vyhlášena smogová situace kvůli vysokým koncentracím polétavého prachu v ovzduší. Oznámil to dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Podle meteorologů bude možná vyhlášena i takzvaná regulace, kdy musí například podniky omezit výrobu. Pražský magistrát vyzval řidiče, aby nevyjížděli, pokud to není nutné, a dali přednost hromadné dopravě. Smogová situace byla během čtvrtka a dnešního rána vyhlášena ve většině krajů republiky, na Třinecku platí i regulace.
(Celý text)

Pokojové rostliny – řešení, jak z interiéru dostat cigaretový kouř
20. ledna 2017 06:00

PRAHA (Ekolist) - Cigaretový kouř obsahuje mnoho škodlivých látek. Existují však druhy pokojových rostlin, které dovedou obsah škodlivin kolem nás úspěšně eliminovat. Rostliny kromě toho navozují také příjemnou atmosféru a mají relaxační a estetický účinek.
(Celý text)

Brdy lákají astronomy. Kvůli rozsáhlému území bez světelných zdrojů
20. ledna 2017 03:47

PRAHA (Ekolist) - Nedávno vyhlášená CHKO Brdy je výjimečná v mnoha ohledech. Tento týden upozornili astronomové z České astronomické společnosti na její další jedinečnost - a to velikost území v českém vnitrozemí, ve kterém se nenachází žádné rušivé světělné zdroje. Brdy se proto zdají být podle astronomů zajímavou lokalitou pro pozorování vesmíru. Jedním dechem však dodávají, že "tmu tmoucí" bychom v Brdech hledali marně, i tady se projevuje světelný smog pocházející z okolních měst i Plzně nebo Prahy.
(Celý text)

Poslanci opět nedokončili debatu o pařížské klimatické dohodě
19. ledna 2017 23:35

PRAHA (ČTK) - Sněmovna ani napotřetí nedokončila úvodní kolo debaty o ratifikaci pařížské klimatické dohody, která je namířena proti globálnímu oteplování. Kritici dokumentu se obávají dopadů na průmysl, dopravu, zemědělství i každodenní život obyvatel. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) dnes naopak řekl, že Česko se zavázalo ke snížení emisí už před pařížskou konferencí a dohoda nejde nad tento rámec. Kdy bude sněmovní diskuse pokračovat, není jasné.
(Celý text)

Zeman podpoří ve Sněmovně senátní verzi zákona o ochraně přírody
19. ledna 2017 23:22

PRAHA (ČTK) - Prezident Miloš Zeman nevyloučil při dnešním obědě s předsedy Sněmovny a Senátu Janem Hamáčkem a Milanem Štěchem (oba ČSSD), že ve Sněmovně podpoří senátní verzi zákona o ochraně přírody a krajiny. Zároveň jim potvrdil, že podepíše protikuřácký zákon, který dnes Senát schválil. Štěch s Hamáčkem to novinářům řekli po skončení oběda.
(Celý text)

Lidé v indickém státě Tamilnádu žádají obnovu býčích zápasů
19. ledna 2017 23:21

PRAHA (ČTK) - Protesty tisíců lidí, kteří požadují obnovení indické tradice krocení býků, ochromily každodenní život na řadě míst jihoindického státu Tamilnádu. Demonstrace a stávky přiměly vůdce státu, aby se vydal za premiérem Naréndrou Módím do Dillí a žádal povolení rituálu při festivalu sklizně, napsala dnes agentura Reuters.
(Celý text)

Senát upravil novelu týkající se prodeje klimatizací
19. ledna 2017 20:00

PRAHA (ČTK) - Novelu, podle níž prodejci klimatizací budou muset pod hrozbou stotisícové pokuty zajistit kupujícím odbornou montáž klimatizace, Senát dnes doporučil upravit. Zrušil v souladu s unijní směrnicí povinnost pořádat každé tři roky školení pro ty, kdo budou klimatizaci instalovat, pokud o to neprojeví zájem. Certifikát by mohli tito pracovníci získat i v zahraničí. Úpravy, s nimiž ministerstvo životního prostředí souhlasilo, bude muset posoudit Sněmovna.
(Celý text)

1 | 2 | 3 | 4 | .. | 759 | Další
< zpět na titulní stranu

Reklama